O nas

Nasza historia

Koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach każdej marki, aby dopasować rozwiązania szyte na miarę.

Tworzymy skuteczne strategie, realizujemy kampanie marketingowe i dążymy do osiągnięcia jak najlepszych efektów. Projektujemy makiety oraz prototypy stron i aplikacji, tworzymy użyteczne, intuicyjne strony, sklepy oraz platformy kursowe. Przeprowadzamy audyty SEO i UX. Łączymy kreatywność oraz miłość do digitalu z twardymi danymi i wieloletnim doświadczeniem. W codziennej pracy stawiamy na jakość i indywidualne podejście do naszych klientów. Reagujemy na zmiany, a w naszej komunikacji opieramy się na szczerości i zaufaniu. Nie mydlimy oczu i nie obiecujemy niemożliwego. Lubimy myśleć i działać poza schematami.

Po wielu latach pracy na etacie rzuciłyśmy korporacje, by wspierać inne marki w ich działaniach online. Dzięki temu praca pozostała naszą pasją. Mamy wyjątkowe szczęście, że możemy robić to, co kochamy i jesteśmy w tym naprawdę dobre.

Nasze podejście

Wiemy, że w centrum każdego biznesu jest użytkownik. ​

Jak skutecznie zaspokoić potrzeby konsumentów? Jak zwiększyć poziom satysfakcji użytkowników produktów i usług? Takie pytania zadają sobie zarówno osoby planujące wzrost efektywności działań marketingowych swoich firm, jak i osoby odpowiedzialne za wygląd strony internetowej lub aplikacji.

Wiemy, że podstawą skuteczności, zwiększenia zysku i współpracy z klientami jest skoncentrowanie się na użytkowniku.

Wszystkie nasze działania opierają się na indywidualnym podejściu do Twoich potrzeb, oczekiwań i pomysłów. Twój klient będzie w centrum uwagi.

Skuteczne Studio kompleksowo wspomoże Twoją firmę w przygotowaniu strategii, kampanii czy miejsca w sieci, pomoże pozyskiwać i zatrzymywać klientów.

Skuteczny zespół

Nasze kompetencje uzupełniają się niczym puzzle, dzięki czemu możemy Ci zaoferować wysoką jakość, terminowość oraz skuteczność oferty.

Zobacz, w czym się specjalizujemy:

UX Design​

Web Development

SEO

Copywriting

Grafika

Marketing

Strategia

Zarządzanie projektami

Sprzedaż

Jak możemy Ci pomóc?

Nasze działania możemy podzielić na 3 kategorie: projektowanie, usprawnianie oraz działania marketingowe.

Projektujemy i wdrażamy

Weryfikujemy i usprawniamy

Pomagamy wypromować

Wybrane projekty

Zobacz, jak pomagamy skuteczniej działać online.

Gotowa na rozwój firmy?

Napisz do nas na lub umów się na 15-minutowe spotkanie online, podczas którego ustalimy, jakie działania będą najlepsze dla Twojego biznesu.